top of page

© Larpownia.pl : Created with Wix.com

  • Facebook Social Icon

Otwarcie schronu zaplanowane jest na 16-go kwietnia, około 12:00. Wszyscy powinni być gotowi co najmniej godzinę wcześniej. Kiedy otworzy się właz, przez trzydzieści godzin Krypta będzie dostępna dla ludzi z zewnątrz. Mieszkańcy będą mogli handlować z obcymi, przekazać im listy, które pragną nadać czy też odebrać te, które przysłano do nas z powierzchni. Chcemy też usłyszeć plotki o wydarzeniach z okolic Phoenix. Sami nie możemy narażać się na radiację, bandytów oraz degenerację, która mogłaby stanowić zagrożenie dla naszej społeczności.

 

 

Od kilku tygodni docierają do mnie niepokojące raporty niemal z każdej strefy Krypty. Wydaje się jednak, że zarządca dba o cenzurę informacji. Groźba, którą usłyszałam ostatnio była wystarczająco wymowna. Chcą, abyśmy milczeli. Miejmy nadzieje, że właśnie 16-go kwietnia nie nastąpi eskalacja problemów, z którymi borykamy się wewnątrz Krypty.

 

 

Świeże kombinezony z liczbą 49 zostaną wydane każdemu mieszkańcowi. Potrzebne będą tylko rzeczy osobiste, skórzany pas oraz wygodne buty, wysokie co najmniej za kostkę. Warto przygotować na ten dzień również własny śpiwór oraz inne rzeczy do spania. Jedzenie, woda oraz Nuka-Cola zostaną wydane z magazynu. Broń nie będzie potrzebna nikomu, poza ochroną Krypty.

 

 

Bądźcie gotowi. Czeka nas trudne trzydzieści godzin.

 

 

dr. Evelyn McKenzie, Krypta 49.

 

 

bottom of page